Bursa Etkinlikler ve Firmalar

Bursada Etkinlikler ve Firmalar

Günümüzde  internet;  insanların , hayatına  bir  şekilde  girmiş  ve  insanlara bir çok konuda kolaylık  sunmuş durumdadır. Bursa, bu pencereden baktığımız  zaman firmaların da neden dijitalleşmesi gerektiği  , nternet dünyasında neden yer almaları gerektiği  açık bir şekilde ortaya  çıkmaktadır. İnsanlar artık  her an ,  bir şekilde  gerek akıllı  telefonu ,  gerek bilgisayarlar ,  gerekse de tabletlerle  internet ortamından istedikleri ürünlere ,  hizmetlere ve bilgilere ulaşmaktadır.Bu bağlamda  bakıldığında dijital dünyada yer almayan firmalar bir çok fırsattan , müşteriden  yararlanamamaktır. Aynı şekilde  rakiplerinin gerisine düşmekte  ve ileri ki  zamanlarda batma riskiyle bile karşı karşıya kalmaktadır. .

Büyük Şehir Olan Bir Şehir

Türkiye’nin  4 . büyük şehri dediğimiz Bursa , sanayisiyle ,  otomotiviyle  ön plana çıksada dijital dünyada bir çok Bursa firması pasif kalmış  durumdadır.   Bursa firmalarıyla yaptığımız görüşmeler ve incelemeler sonucunda  aslında   bir çoğunun bu alanda ne kadar eksik  kaldığını  ,küçük firmalar  değil  bazı büyük  firmaların bile bir mail adresinin  olmadığını fark ettik . Bu gerçekten gelecek için çok kötü bir durum  Bizler  BursadaNerede.com olarak Bursa  firmaları  bu  durumdan koruyabilmek  , onların internet  ortamında ücretsiz  ve doğru  bir şekilde yer almaları  ve Bursa firmalarının  ürünlerini  ,  hizmetlerini doğru  bir şekilde  müşteriye pazarlamaları amacıyla başlattığımız projeden dolayı kendimizle gurur duyuyoruz.

Bursa firmaları için geliştirdiğimiz Bursanın sosyal sektörel  platformuyla birlikte Bursa etkinlikleri de sitemizde yer alacak. Eğlence mekanlarıylada  tanınan ve bir çok ünlünün  öncelikli  olarak gelmek istediği şehir olan Bursa için  , tüm  konserler , fuarlar , konferanslar, tiyatrolar ve diğer tüm etkinlikler tek bir çatı altında toplandı. Bunlarla birlikte Bursa etkinlikleri  sinema salonlarında vizyona girecek filmlere  ve bunların seanslerine ulaşabileceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*